O firmie

Usługi kamieniarskie do domu, ogrodu i firmy

Korzenie firmy sięgają 90-tych lat kiedy staliśmy się częścią jednych ze Strzegomskich Kopalni Granitu. Aktualnie jestem producentem wyrobów krajowych z granitu zagłębia Strzegomskiego jak i zagranicznych kamieni naturalnych. Jako firma z tradycjami jestem w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów, które gwarantuje przede wszystkim wysoka jakość surowca oraz formy wykończenia. Wykonujemy elementy proste a także wyszukane zgodnie z załączonymi projektami. Pozyskiwane złoże granitu Strzegomskiego pozbawione jest od związków żelaza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego zakładu kamieniarskiego.

Jakie usługi kamieniarskie wykonujemy?

Od lat specjalizujemy się w obróbce kamienia, w szczególności granitu Strzegomskiego, z którego wykonujemy elementy dekoracyjne oraz wykończeniowe na wymiar. Znajdując się w pobliżu zagłębia Strzegomskiego nie sposób sięgnąć po granit, jaki jest tutaj wydobywany. Twardy i wytrzymały, odporny na uszkodzenia, znakomicie się prezentujący o wielu odcieniach stanowi znakomity materiał na blaty i parapety kamienne, na stopnie granitowe do domów i na zewnątrz, a także na takie materiały brukarskie, jak cięte krawężniki czy kostki granitowe czy płytki elewacyjne z surowo-łupanego granitu.

Usługi kamieniarskie – granit Strzegomski i konglomerat

Zdobywając doświadczenie, obserwujemy rynek i trendy, starając się odpowiadać na potrzeby Klientów prywatnych i firmowych. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć wyrobów z konglomeratu – materiału imitującego kamień, który stanowi najlepszą jego alternatywę. W tym sensie kamieniarstwo w naszej firmie otworzyło się na nowe możliwości, a bogata oferta produktów z kamienia oraz konglomeratu wpisuje się w oczekiwania inwestorów, którzy korzystają z naszych usług i polegają nas wśród rodziny, znajomych i wspólników.

Budowanie dobrych relacji z Klientami stanowi fundament firmy, która szuka nowych ścieżek rozwoju i której strategia biznesowa sięga dalekiej przyszłości. Dlatego nasze usługi kamieniarskie możesz zamówić w sklepie online, podając parametry zamawianych wyrobów kamieniarskich. W przypadku pytań, zapraszamy także do kontaktu z zakładem kamieniarskim poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.